Intencje mszalne od 16 do 23.12.2018

NIEDZIELA 16.12 III Niedziela Adwentu (Gaudete)
7.00
1. Za + Jana Dybała z rodzicami
9.00
1. Za parafian
2. Za + Juliana Adamczyka 16/30 
3. Za + Stanisława Walatka w rocz. śm.
11.00
1. Za + Edmunda Kowalskiego 16/30
2. Za + Józefa Cebrata 16/30 
17.00
1. O bł. Boże dla Beaty i Łukasza Radożyckich i ich dzieci – od rodziców
2. Za + Kazimierza Biernata – od chrześniaczki Małgorzaty z mężem

PONIEDZIAŁEK 17.12
7.00
1. O uwolnienie syna z choroby alkoholowej 
2. O zdrowie dla Sabiny
3. Za + Edmunda Kowalskiego 17/30
4. Za + Tadeusza Twaroga 
17.00
1. O łaskę nawrócenia dla wnuków i uratowanie małżeństwa – od babci
2. O łaskę wiary dla męża i całej rodziny, pomoc Ducha Świętego i nawrócenie z grzechów  
3. Za + Juliana Adamczyka 17/30
4. Za + Józefa Cebrata 17/30

WTOREK 18.12
7.00
1. Dziękczynna za uzdrowienie Katarzyny z prośbą o bł. Boże dla tych, którzy tą łaskę uprosili
2. O łaskę zdrowia, bł. Boże i opiekę MBR dla matki i dziecka
3. Za + Edmunda Kowalskiego 18/30
17.00
1. Dziękczynna z prośbą o dalsze bł. Boże, potrzebne łaskii opiekę MBR dla Dominika z okazji 18 – tych ur. 
2. Za + Juliana Adamczyka 18/30
3. Za + Józefa Cebrata 18/30
4. Za ++ Romana i Marię Gizickich

ŚRODA 19.12
7.00
1. O zdrowie, bł. Boże i opiekę MBR dla Łukasza 
2. O łaskę zdrowia i opiekę MBR dla Kazimierza 
3. Za + Edmunda Kowalskiego 19/30
17.00
1. O łaskę wolności i jasność umysłu dla syna Dominika 
2. Za + Juliana Adamczyka 19/30  
3. Za + Józefa Cebrata 19/30 
4. Za ++ Annę i Jana Kuboszków

CZWARTEK 20.12
7.00
1. O zdrowie i bł. Boże dla rodziców
2. O uwolnienie od zła i uzdrowienie fizyczne i psychiczne oraz opiekę MBR dla Agnieszki
3. Za + Edmunda Kowalskiego 20/30
17.00
1. O zdrowie, bł. Boże i opiekę MBR dla Jana z okazji 11 – tych ur.
2. Za + Juliana Adamczyka 20/30
3. Za + Józefa Cebrata 20/30
4. Za + Zofię Janik 

PIĄTEK 21.12
7.00
1. Za + Edmunda Kowalskiego 21/30
2. Za + Stanisławę Kastelik – od syna Ireneusza
3. Za + Katarzynę Bieniek
4. Za + Jana Kastelika w 4 – tą rocz. śm.
17.00
1. Za + Juliana Adamczyka 21/30
2. Za + Józefa Cebrata 21/30
3. Za + Kazimierza Wiewiórę – od szwagierki Władysławy z Gilowic 

SOBOTA 22.12
7.00
1. Za + Juliana Adamczyka 22/30
2. Za + o. Grzegorza Srokę 
3. Za + Stanisława Pyclika
4. Za + o. Kazimierza Okrzesika – od rodziny Kastelików
17.00
1. Za + Edmunda Kowalskiego 22/30
2. Za + Józefa Cebrata 22/30
3. Za + Jadwigę Semik – od rodziny Rudych

NIEDZIELA 23.12
7.00
1. Za + Józefa Cebrata 23/30
9.00
1. Za parafian
2. Za + Eugenię Guga
11.00
1. Za + Juliana Adamczyka 23/30
2. Za + o. Mateusza Korczaka – od rodziny Barcików z Łekawicy
3. Za + Bartłomieja Dudę w 1 – szą rocz. śm. – od Haliny i Stanisława Oleszków
17.00
1. Za + Edmunda Kowalskiego 23/30